Święto Niepodległości

Czuwaj!

W najbliższą sobotę (11.11) z okazji Święta Niepodległości będziemy uczestniczyć we Mszy Świętej na Wawelu. Spotykamy się o 10.40 na skrzyżowaniu ul. Grodzkiej i św. Idziego. Msza zacznie się o 11.00. Po niej przejdziemy na teren parafii św. Józefa na Podgórzu, gdzie Wilczki będą uczestniczyć w grze historycznej. Wilczki powinny mieć ze sobą sakiewkę sobieradka, coś do jedzenia, herbatę w termosie, ubranie dostosowane do pogody (przez kilka godzin będziemy poza budynkiem, warto wziąć czapkę i rękawiczki). Całość zakończymy apelem. Wilczki można będzie odebrać około 15.15 wyjątkowo na Podgórzu.

Dla chętnych: harcerze organizują także w Centrum Jana Pawła II wieczór patriotyczny ze wspólnym śpiewem w godzinach 16.00-18.30 (https://www.facebook.com/events/290951358074624/). Również serdecznie zapraszam.

W kolejną sobotę (18.11) zbiórka odbędzie się normalnie przy Centrum Jana Pawła II w godzinach 10.00-12.30. Po niej zapraszam wszystkich Rodziców na spotkanie, na którym podam szczegóły dalszej pracy Gromady w tym roku i informacje o nadchodzącym zimowisku. Spotkanie odbędzie się w salce i potrwa maksymalnie do godziny.

Chciałam także poinformować, że przez ostatnie kilka dni mój telefon był zepsuty, więc jeśli ktoś z Państwa próbował się dodzwonić, proszę zadzwonić jeszcze raz.

Ze wszystkich sił!
Akela