Ostatnia zbiórka i rozesłanie

Szanowni Państwo,

rok powoli dobiega końca - zapraszam wilczki na ostatnią przed wakacjami zbiórkę gromady oraz na rozesłanie na obozy, które w tym roku odbędzie się w Tyńcu :)

1. Sobota 15.06.2019
10.00-13.00 - zbiórka
13.00 - spotkanie dla rodziców dot. obozu i wilczków przechodzących do drużyny (ok. pół godziny).
Bardzo proszę o obecność na spotkaniu :)


2. Niedziela
W niedzielę zgromadzimy się całym hufcem na corocznej Mszy Swiętej i  obrzędzie rozesłania jednostek na obozy. Srodowisko krakowskie spotyka się wspólnie tylko trzy razy do roku - na rozpoczęciu, na Dniu Modlitw i na rozesłaniu. To ważne, aby nasza gromada przybyła jak najliczniej! Zapraszamy całe rodziny do wspólnej modlitwy w intencji bezpiecznych i owocnych obozów w naszym hufcu.
  
Miejsce:
Opactwo  Benedyktynów w Tyńcu

Plan:
14.40 gromadzimy się pod kościołem o. Benedyktynów w Tyńcu
15.00 nabożeństwo czerwcowe
15.30 Msza Swięta
16.30 apel
ok. 17.00 zakończenie

Dojazd:
We własnym zakresie. Ja muszę być na miejscu już dwie godziny wcześniej, więc nie będę mogła zabrać wilczków ze sobą, natomiast gdyby ktoś z Państwa miał problem z transportem, proszę dać znać! Będę szukać miejsc w samochodach.
Proszę zgłaszać mi dojazdowe potrzeby najpóźniej do czwartku wieczorem.

Uwaga na komary!  
Po powodzi w Tyńcu są setki komarów - widziałam efekty  ich poczynań i stanowczo radzę zabrać środek odstraszający insekty i spryskać się nim przed apelem.
  
3. Informacje obozowe

Zapisy
Kilka osób dostarczyło mi kartę, ale nie wypełniło formularza zapisu lub nie wpłaciło zaliczki. Proszę o uzupełnienie!
Link do zapisów: https://forms.gle/35fAAYgifhGYRtZA9 
Zaliczka: 100 zł.

Koszt:
Koszt obozu wynosi 500zł, po wpłaceniu 100 zł zaliczki pozostaje więc 400. Proszę o wpłaty na konto hufca do końca czerwca.

Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego "Zawisza" FSE 2 Hufiec Krakowski
30-001 Kraków, ul. Zamoyskiego 2
BZ WBK nr 18 1090 2590 0000 0001 2308 5689
Tytuł: 4GK Obóz 2019 Imię Nazwisko, np. 4GK Obóz 2019 Monika Wiśniewska
 
Pionierka:
Pionierka to znaczy - budowanie obozu :) Robimy to na specjalnym wyjeździe rodziców wilczków wraz z Akelą. Nasz obóz będziemy wznosić w sobotę 6 lipca. Zapraszam wszystkie Mamy i wszystkich Ojców do wspólnego budowania! W ubiegłym roku dużo mieliśmy z tego frajdy. Warto zabrać swój szpadel/łopatę, można także mieć swoją piłę, ale generalnie gromada zapewnia sprzęt. Przydadzą się także robocze rękawice. Zapewnimy ciepły posiłek na ten czas. Transport - pojedziemy samochodami, zabierając równocześnie sprzęt gromady. Prace będą obejmować - przywiezienie sprzętu, przywiezienie baniaka na wodę, kopanie latryny i lodówki, stawianie stołu i kaplicy z żerdek, wieszanie plandek, być może także zrobienie zakupów. Każde ręce się przydadzą! Proszę o wpisanie sobie tego dnia w kalendarz - od tego wyjazdu zależy, czy wilczki będą miały gdzie mieszkać przez tydzień obozowania.

Pozostałe informacje przekażę na sobotnim spotkaniu.
W razie pytań, proszę o telefon.
Ze wszystkich sił!
Akela