Plany na listopad + zamawianie mundurów

Czuwaj!
W listopadzie spotkamy się gromadą:
10.11 Msza szczepu, a po niej gra
 16.11. Zbiórka
23.11. Zbiórka

Msza szczepu
Msza rozpoczyna się o 11, w Centrum Jana Pawła II, w górnym kościele. Jest to Msza dla dzieci, dlatego bardzo proszę o przyjście ok. 15 minut wcześniej, spotkamy się przed kościołem. Po Mszy, tak jak ostatnim razem, będzie kawiarenka z czymś ciepłym do picia i pysznym do zjedzenia. Zachęcam do przyniesienia ze sobą własnych wypieków :) Zaraz po Mszy wilczki będą miały grę, która potrwa ok. półtorej godziny. Dla rodziców w tym czasie Akela gromady męskiej zaplanował spotkanie dotyczące pedagogiki skautingu i pracy w gromadzie, na które serdecznie zaprasza.

Zamawianie mundurów https://forms.gle/b5rNmbuWfBeHN9Qc7
W tym linku znajduje się formularz, przez który można bezpośrednio zamówić umundurowanie - całe, bądź wybrane elementy munduru, których brakuje. Trzy ważne informacje:
1) Jest to formularz ogólny, dlatego podany jest tam kontakt do Olgi Piotrowskiej, Akeli 2. Gromady Krakowskiej, dlatego proszę przy nazwisku w nawiasie napisać (4GK). W razie pytań można kontaktować się bezpośrednio ze mną, formularz jest wspólny tylko dlatego, by zamówienie było jedno, co jest dużo tańsze.
2) Jak już niektórzy z Państwa wiedzą, nasza Pani Krawcowa będzie mieć w grudniu operację, dlatego, jeśli Państwo nie zamawiają całego munduru naraz, proszę o zamawianie spódnicy w pierwszej kolejności
 3) Przez to, że jest to formularz ogólny, jest tam możliwość zamówienia Mowglika - jeśli któryś wilczek nie ma swojego, dam mu na następnej zbiórce, mamy ich spory zapas :)


Przypominam o deklaracjach i składkach rocznych
Na koniec, ponieważ już pojawiały się pytania odnośnie terminu zimowiska - data w kalendarium się zgadza, zimowisko odbędzie się 3-6.01.2020. Więcej informacji będę podawać w najbliższym czasie :)
Do zobaczenia w niedzielę!
Ze wszystkich sił,
Akela