Informacje na temat Obozu letniego

Czuwaj!
Kończy się maj, więc chciałabym podzielić się z Państwem informacjami i przemyśleniami odnośnie obozu letniego i jego formy w tym roku.

Sytuacja zmienia się bardzo szybko, ale jeszcze nie wiadomo, kiedy będziemy mogły się spotkać całą gromadą. Moja propozycja jest taka - obóz letni w tym roku byłby w formie półkolonii. Widzę to tak, że przez tydzień będziemy się spotykać od konkretnej godziny i mieć nasze obozowe aktywności, ale wilczki będą nocować w domach. Myślę, że dobrze by było, gdyby każdy wilczek miał też jedzenie dla siebie z domu. Wiem, że może to być obciążające, dowożenie i zabieranie dzieci każdego dnia, ale za to obóz by się odbył, i to w możliwie bezpieczny sposób. Brak wyjazdu poza Kraków wiąże się oczywiście z brakiem dodatkowych kosztów i różnych formalności, takich jak karty uczestnika itd. (co oznacza, że można się zdecydować w każdej chwili).
Bardzo chciałabym wiedzieć, co Państwo o tym myślą, jestem pod telefonem :)

Jeśli chodzi o termin - planowo obóz miał się odbyć 13-18 lipca. Natomiast, z powodów osobistych nie wiem jeszcze czy zostaniemy przy tym terminie. Niektórzy z Państwa wiedzą, że zdaję do Akademii Teatralnej (a nawet nie jednej, a trzech!) - w tym miejscu pozwolę sobie na prośbę o modlitwę za mnie :) Mniej więcej w pierwszych dniach czerwca termin moich egzaminów powinien być jasny, wtedy dam znać.

Z takich najważniejszych informacji to na ten moment tyle.
Dobrego wieczoru!

Ze wszystkich sił,
Akela