Nowe bingo, półkolonie i zakończenie roku harcerskiego

Czuwaj!
Na początek dodaję najnowsze bingo. :) Zadania z gwiazdką są autorstwa Zosi. Zosiu - bardzo Ci dziękuję! :)


Półkolonie 
Niestety przez całą tę sytuację nie mam jeszcze terminów egzaminów, dlatego pozostaniemy przy terminie 13 - 18 lipca. Mam nadzieję, że nic się nie będzie krzyżowało.
Zorganizowanie aktywności letnich dla tak dużej grupy jak nasza gromada niestety w tym roku nie jest łatwe. Przepisy ciągle się zmieniają, a odpowiedzialność jest bardzo duża. Bardzo chcę, żeby udało nam się spędzić ten czas bezpiecznie, zdrowo i miło, jak również zgodnie ze wszystkimi przepisami i obostrzeniami.
Moja wizja była taka, że będziemy spotykać się codziennie między 12 a 18, ale wiem, że może się to wiązać z pewnymi problemami jeśli chodzi o przywożenie i odbieranie wilczków. Możemy też nasze półkolonie podzielić na poszczególne zbiórki, np. piątek, sobota, niedziela i w następnym tygodniu tak samo. Bardzo proszę Państwa o wiadomość zwrotną, bo przyznam szczerze, ciężko mi samej ugryźć ten temat, gdy jest tyle niewiadomych. 

Zakończenie roku harcerskiego 
Planujemy zorganizować Mszę Szczepu na zakończenie roku 27 czerwca (sobota) w Centrum Jana Pawła II. Msza będzie tylko dla nas, prawdopodobnie ok. 16. I tutaj mam taką propozycję, żebyśmy spotkały się gromadą tego dnia na zbiórkę, możemy spotkać się trochę później niż zwykle i zakończyć naszą zbiórkę Mszą Szczepu. Proszę o wiadomość, czy taka opcja wchodzi w grę. :)

Na ten moment to tyle :)
Kolejne informacje będą się tutaj pojawiać systematycznie oraz można się ze mną zawsze kontaktować telefonicznie :)

Ze wszystkich sił!
Akela