Czuwaj,

Po długich próbach udało mi się wreszcie zalogować na bloga, dlatego oficjalnie chciałabym się z Państwem przywitać. Nazywam się Magdalena Baster mam 18 lat i od niedzieli - 10.01.2021 jestem Akelą 4 Gromady Krakowskiej. Bardzo się z tego powodu cieszę. 

Niestety zbiórki w dawnej "przed covidowej" formie nie są wciąż możliwe, dlatego zobaczymy się na żywo dopiero na mszy szczepu, która jest bez zmian w drugą niedzielę miesiąca (tj. 14.02.2021) o godzinie 11 w Centrum Jana Pawła II. Serdecznie wszystkich zapraszam :)).

Jeśli chodzi o zbiórki online to nie, nie planuje ich póki co, bo myślę, że dziewczynki spędzają już wystarczająco dużo czasu przed ekranem w czasie lekcji, dlatego nie ma co tego czasu wydłużać. W zamian za to będę publikowała raz na tydzień kilka zadanek, tak żeby dziewczynki nie zapomniały co się robi w wilczkach ;)).

Kolejną kwestią są deklaracje oraz składki. Składka wynosi 85 zł i należy ją wpłacić przelewem na konto hufca do końca stycznia. jest to bardzo ważne, ponieważ dzięki temu dzieci są ubezpieczone  podczas wszystkich aktywności harcerskich. W razie trudności finansowych proszę o kontakt telefoniczny (mój numer jest podany w zakładce kontakt).

Konto bankowe:
Stowarzyszenie Harcerstwa Katolickiego "Zawisza" FSE
2 Hufiec Krakowski
30-001 Kraków, ul. Zamoyskiego 2
BZ WBK nr 18 1090 2590 0000 0001 2308 5689
Tytuł przelewu: [4 Gromada Krakowska] [Składka roczna 2021] [Imię i nazwisko]

Jeśli ktoś nie oddał jeszcze deklaracji członkowskiej, to również należy to zrobić jak najszybciej przesyłając ją w formie skanu, na maila 4gromadakrakowska@gmail.com. Proszę o przyniesienie papierowych deklaracji na mszę szczepu w lutym :))

Ostatnią kwestią jest sprawa kontaktu, myślałam o tym żeby zrobić grupę na WhatsApp'ie, tak żebym mogła na niej dawać znać o nowym poście na blogu, ponieważ tak jak poprzednia Akela będę tutaj o wszystkim informowała.

Życzę dobrego tygodnia :))

Ze wszystkich sił,

Akela