Odpust w Sanktuarium JP2Czuwaj!
Już w  sobotę odbędzie się odpust w krakowskim Sanktuarium Jana Pawła II. Jest to okazja, aby zrealizować zadanie z gry o św. Matce Teresie - okazja do podjęcia służby.
Spotkamy się o godz. 9:00 przy wieży z tyłu Sanktuarium (od strony parkingu). O 10 rozpocznie się Msza Św. pod przewodnictwem bp. Muskusa, podczas której Skauci włączą się w liturgię. Zapraszam do uczestnictwa wszystkich. Po Mszy Św. będą przygotowane zajęcia dla wilczków, koniec planowany jest na godz. 12:30 w tym samym miejscu.
Zapraszam również do wzięcia udziału w Mszy Św. o godz. 17:00 pod przewodnictwem bp. Rysia - zbiórka o 16:20 dla chętnych do pomocy przy rozdawaniu lampionów na procesję światła, która odbędzie się po Mszy.
Ze względów logistycznych proszę o informację o obecności wilczków - ułatwi nam to rozplanowaniu służby tego dnia :) W razie pytań proszę o kontakt.

Co każdy wilczek powinien mieć ze sobą?
  • kompletny mundur (koszula, spódnica, podkolanówki, beret, sweter jeśli posiada) - wilczki bez mundurów przychodzą w spódnic (najlepiej granatowa bądź czarna)
  • coś do picia
  • kronikę wilczka
  • książeczkę wilczka
 Ze wszystkich sił!
Akela