Pakiet zadań specjalnych!

Dziś jak dobrze wiesz, jest Wielki Czwartek i rozpoczyna się bardzo szczególny czas Triduum Paschalnego i Zmartwychwstania Pańskiego. W te dni najważniejszy jest Pan Jezus oraz czas spędzony z rodziną. Dlatego zostawiam Ci tutaj pakiet aż 5 zadań specjalnych! Są one głównie związane z Triduum Paschalnym i Wielkanocą. Jeśli uda Ci się zrobić te zadania, oczywiście wyślij mi zdjęcie - za każde z nich osobno będzie wyjątkowa naklejka do kroniki wilczka! Ale pamiętaj - nie zadania są najważniejsze w tych dniach :)
Po tym pakiecie kolejne nowe zadanie pojawi się we wtorek :)

We wtorek też zrobimy sobie naszą zbiórkę, tym razem przez Skype. Godzinę i dokładne informacje napiszę w poniedziałek po południu.

A już teraz chcę Wam życzyć pięknych, rodzinnych, spokojnych Świąt Wielkanocnych! Radości ze Zmartwychwstania Pana Jezusa - bo to jest taki nasz przyjaciel, który oddał za nas życie i wrócił, żebyśmy nigdy nie byli sami! Ściskam Wam i modlę się za Was i Wasze Rodziny!
Akela :) PAKIET ZADAŃ (przeczytaj najpierw jakie są i dobrze zaplanuj kolejność, w jakiej je zrobisz)
Zadanie 1. 
Rozwiąż quiz o Wielkim Poście!Zadanie 2.
Odmów (najlepiej razem z rodziną) Drogę Krzyżową. W tym linku zeskanowałam dla Ciebie rozważania do każdej stacji bp Antoniego Długosza :)
https://drive.google.com/file/d/1qdDtdGspcIdxsdsKsMAawGCOyA4DyPSD/view?usp=sharing

Zadanie 3.
Na jednej z wielkanocnych pisanek stwórz jakiś wzór związany z gromadą! Może to być wilczek, może mieszkańcy dżungli, a może krzyż FSE?

Zadanie 4.
Pokoloruj kartkę ze Zmartwychwstałym Chrystusem! Gotową możesz powiesić na lodówce lub w innym widocznym miejscu, a po świętach wkleić do kroniki wilczka :)


Zadanie 5.
Dzielę się z Tobą przepisem mojej Babci na pyszne ciasteczka "Całuski"! Spróbujcie je zrobić u siebie, koniecznie wyślij mi zdjęcie gotowych! :)


Powodzenia! 
Akela :)