Zimowisko, opłatek, zbiórka :)

Czuwaj!
Drodzy rodzice i wilczki, chciałabym Wam przedstawić plany na najbliższy okres. Trochę się zmieniło z wcześniejszymi ustaleniami, więc teraz wszystko wyjaśnię:

- opłatek odbędzie się po świętach, 9 stycznia, szczegóły zostaną przekazane później

- w weekend (12.12) w który miał być opłatek, odbędzie się normalna zbiórka gromady

- widzimy się w najbliższą sobotę na zbiórce, jak zwykle w godzinach 11-14 przy kościele na ul. Skośnej, należy mieć ze sobą kronikę, drugie śniadanie, sakiewkę sobieradka i ciepłe ubranie :)

- ZIMOWISKO odbędzie się zgodnie z planem - 18-20 grudnia, w Staniątkach u sióstr Benedyktynek razem z 4 Drużyną Krakowską. Szacowany koszt: 50zł, w skład którego wchodzi opłata za nocleg, wyżywienie, dodatkowe materiały. Gdyby pojawiły się problemy z zapłatą, jest możliwość pokrycia części kosztów z pieniędzy gromady.
Wyżywienie: śniadania i kolacje będziemy przygotowywać przy pomocy wilczków, natomiast za obiady będzie odpowiedzialny jeden ze Starych Wilków :)
O ile jest to możliwe, prosiłabym o dowóz dzieci we własnym zakresie, w razie problemów bądź wolnego miejsca w aucie proszę o kontakt, będzie też możliwość dojazdu ze Starymi Wilkami. Dobrze by było, gdyby znaleźli się również rodzice mogący przewieźć zakupy spożywcze do Staniątek.
Na następnej zbiórce będę zapisywać informację, kto z wilczków będzie jechał na zimowisko, wtedy też przekażę dodatkowe informacje tj. godziny czy lista rzeczy do zabrania.

- przypominam o składce rocznej, dzięki której wilczki, które złożyły deklarację i zapłaciły składkę będą posiadały ubezpieczenie NNW na cały rok (zbiórki i wyjazdy).

Ze wszystkich sił!
Akela